siemiatyczeblizej.pl

Przewodnik turystyczny - Siemiatycze

Home Galeria Otwarta

Wyjątkowe miejsce na mapie atrakcji turystycznych Podlasia. Galeria Otwarta, jako galeria wielu twórców, prezentuje szerokie spektrum pracy artystycznej: malarstwo, rzeźbę, grafikę, fotografię, rysunek, plakat, a także rękodzieło. Na przestrzeni trzech sal wystawowych zgromadzono wybrane dzieła artystów pochodzących z Siemiatycz i okolicznych miejscowości, m.in. Czesławy Daniel, Kamila Jaczewskiego, Małgorzaty Jaczewskiej, Urszuli Jankowskiej, Doroty Koc, Michała Korola, Szczepana Kowalczyka, Sylwestra Łukaszuka, Romana Ogrodnika, Marcina Panasiuka i Beaty Sidorczuk.

Poza ekspozycją stałą w Galerii oglądać można wystawy czasowe, organizowane we współpracy z zaprzyjaźnionymi instytucjami kultury i związkami artystów z kraju i zagranicy. Galeria Otwarta prowadzi także działalność edukacyjną i warsztatową.

Godziny otwarcia

piątek: 16.00-19.00

sobota: 12:00-16.00

niedziela: 12:00-16.00

W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość dostosowania godzin otwarcia Galerii.

Galeria Otwarta
Pl. Jana Pawła II 14
17-300 Siemiatycze
fb: galeriasztukisiemiatycze

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij