Atrakcje

Home Atrakcje

PARK LINOWY W WÓLCE NADBUŻNEJ

Usytuowanie obiektu w przepięknym miejscu, spokój i cisza oraz kompetentna i miła obsługa to największy atut przyciągający dzieci, młodzież i dorosłych.

Muzeum Rolnictwa Im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu

Siedzibą muzeum jest zespół pałacowo-parkowy z 2 połowy XIX wieku, w skład którego wchodzą: pałac, wozownia, stajnia, oficyna oraz młyn wodny.

MUZEUM KAJAKARSTWA

W Nadbużańskim Centrum Turystyki Kajakowej w Drohiczynie zobaczysz: zabytkowe kajaki – polskie i zagraniczne.

Miejska Biblioteka w Siemiatyczach

MBP to nowoczesna instytucja kultury, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców

Urocza Serpelice

Organizują rejsy po Bugu statkiem “Urocza”. Flagowy okręt może zabrać jednorazowo ponad 10 osób. W sezonie łódź codziennie czeka na chętnych przy plaży. Statek można także wynająć na prywatne, dłuższe rejsy, z opcją poczęstunku na pokładzie 😉 Ośrodek dysponuje 22 kajakami (dwuosobowymi). Organizują indywidualne i grupowe spływy po Bugu

Spływy kajakowe i pontonami Przystańbug.pl

wypożyczalnia kajaków i pontonów czynna cały rok. Mieści się nad rzeką Bug, która jest jedną z ostatnich nieuregulowanych rzek w Europie. W ofercie posiadają kajaki jednoosobowe PERCEPTION Carolina 14 i kajaki dwuosobowe WAVE SPORT VISTA oraz pontony WATS seria RAF 320 i RAF 360. Zorganizują spływ dla każdej ilości osób. Dzięki współpracy z wieloma firmami z branży zapewniają transport osób, catering i inne atrakcje.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij