Jedzonko

Home jedzonko

EMKA BAR

Tradycyjna kuchnia podlaska i nie tylko…

Restauracja Lukrecja

zlokalizowana jest w hotelu Ibis Styles w Siedlcach. W nowoczesnym i inspirowanym kwiatowo-zielarskimi motywami wnętrzu restauracji serwują dania kuchni polskiej, regionalnej i międzynarodowej. Menu oparte na świeżych produktach, pachnących, idealnie skomponowanych ziołach oraz niepowtarzalny smak serwowanych dań zadowoli i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń kulinarnych.

Restauracja - noclegi ``U Ireny``

Restauracja Pensjonatu serwuje potrawy kuchni regionalnej, w oparciu o produkty lokalne i sezonowe.

Smaki Podlasia

serwują dania inspirowane kuchnią podlaską, przygotowane własnoręcznie ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Posiłek można zjeść w środku jak i na zewnątrz w ogrodzie. Rozpływające się w ustach pielmieni z idealną ilością cebulki, pyszne, dobrze doprawione flaczki i boski Marcinek - to kilka pozycji wartych spróbowania.

Kuźnia Pałacowa Restauracja

Nasza restauracja mieści się w zabytkowym budynku tuż za bramą Pałacu w Korczewie. Menu zmienia się codziennie, zależnie od dostępności świeżych, regionalnych składników

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij