siemiatyczeblizej.pl

Przewodnik turystyczny - Siemiatycze

Home Pałac w Korczewie

Pałac w Korczewie

Wybudowany w 1734 roku Pałac w Korczewie to jeden z najważniejszych zabytków Podlasia Nadbużańskiego. W odrestaurowanym dworze warto zobaczyć hol z dębową boazerią, salę balową, oranżerię, malowniczy park oraz wystawy czasowe. Tuż za bramą mieści się regionalna restauracja i obiekt noclegowy Kuźnia Pałacowa. Pałac jest czynny cały rok od 9 do 18.

Pałac w Korczewie
Ul. ks. Brzóski 3a
08-18 Korczew
tel. 25 631 20 68
www.korczew-palac.pl
facebook.com/korczewpalac

Kuźnia Pałacowa

Kuźnia Pałacowa leży przy zabytkowym Pałacu w Korczewie, w sercu malowniczego Podlasia Nadbużańskiego. Oferujemy kameralne pokoje wyposażone w łazienki, bezpłatny internet oraz parking. Jako rodzinny interes, jesteśmy przyjaźni dzieciom oraz zwierzętom. Nasza restauracja codziennie przygotowuje świeże śniadania oraz lokalne menu dnia.

Noclegi Kuźnia Pałacowa
Ul. ks. Brzóski 12
08-18 Korczew
tel. 25 828 43 05
www.pokoje-nad-bugiem.pl
facebook.com/kuzniapalacowa

Restauracja:

Kuźnia Pałacowa

Nasza restauracja mieści się w zabytkowym budynku tuż za bramą Pałacu w Korczewie. Menu zmienia się codziennie, zależnie od dostępności świeżych, regionalnych składników. Gotujemy potrawy kuchni lokalnej według sprawdzonych przepisów. Oferujemy również pokoje noclegowe.

Restauracja
Ul. ks. Brzóski 12
08-18 Korczew
tel. 25 828 43 05
www.korczew-palac.pl/restauracja
facebook.com/kuzniapalacowa

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij