siemiatyczeblizej.pl

Przewodnik turystyczny - Siemiatycze

Home Ośrodek Wypoczynkowy POD SOSNĄ

Ośrodek Wypoczynkowy POD SOSNĄ położony jest na terenie Parku Krajobrazowego w sosnowym lesie nad rzeką Bug, 10 km od Siemiatycz przy trasie Białystok – Lublin (140 km od Warszawy).
Gwarantujemy Państwu unikalny mikroklimat Podlaskiego Przełomu Bugu, a także prawdziwy relaks w nieskażonym środowisku „Zielonych Płuc Polski”.

Posiadamy 150 miejsc noclegowych w domkach kempingowych(1 domek 24-osobowy; 2 domki 16-osobowe, pozostałe: 2-;3-;4- osobowe) z pełnym węzłem sanitarnym oraz bazę żywieniową  z potrawami  kuchni  domowej oraz  kawiarnię. Na terenie ośrodka znajdują się: basen kąpielowy, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej i trzy boiska trawiaste  do piłki nożnej, boisko  pełnowymiarowe i dwa boiska  o zmniejszonych wymiarach.

Ośrodek Wypoczynkowy Pod Sosną
Wólka Nadbużna
17-300 Siemiatycze
tel. 85 710 83 94, 502 244 682
www.pod-sosna.com

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij