siemiatyczeblizej.pl

Przewodnik turystyczny - Siemiatycze

Home Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej

Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej to nowoczesna instytucja kultury, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miasta i całego Powiatu Siemiatyckiego. Poza bogatym księgozbiorem zawierającym kanon literatury polskiej i światowej dla dorosłych i dzieci, czytelnią czasopism, pracownią komputerową, zbiorem gier planszowych oraz mini galerią „Odrobina Kultury”, biblioteka stanowi centrum wydarzeń kulturalnych, prowadząc szeroką działalność z zakresu edukacji, rozrywki i animacji lokalnej. W stałej ofercie atrakcji kulturalnych znajdują się cykliczne zajęcia dla szkół i przedszkoli, występy teatralne, pokazy filmowe, spotkania autorskie, szkolenia oraz warsztaty.

Bogate zbiory dotyczące zabytków, historii i tradycji lokalnej pozwalają lepiej poznać nasz region i efektywniej zaplanować trasę wycieczek.

W czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych turyści mogą skorzystać ze zbiorów Biblioteki, obejrzeć wystawę lub popracować przy komputerze z bezpłatnym dostępem do internetu. Coroczna akcja „Lato z Biblioteką” zaprojektowana jest również tak, by mogły w niej brać udział dzieci i młodzież spędzające wakacje w Siemiatyczach lub najbliższej okolicy.

Ul. Górna 23a
17-300 Siemiatycze
tel. 85 655 23 18

www.mbp.edu.pl

www.facebook.com/biblioteka.siemiatycze/

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij