siemiatyczeblizej.pl

Przewodnik turystyczny - Siemiatycze

Home Folwark Księżnej Anny

Folwark Księżnej Anny to malowniczo położona Restauracja i Dom Weselny w sercu Podlasia z tradycyjną polską kuchnią i pięknym wnętrzem.

Autorskie menu szefa kuchni Marcina Balińskiego wyróżnionego przez prestiżowy przewodnik Gault & Millau . Szef korzysta z produktów od lokalnych producentów, z okolicznych gospodarstw i własnego ogrodu. Wykorzystuje owoce i warzywa sezonowe a daniom regionalnym nadaje nowe życie. karta menu jest zmieniana kilka razy w roku i można w niej znaleźć np. kiszkę ziemniaczaną z kapusta zasmażaną na gęsim smalcu czy delikatna policzki wołowe na babce ziemniaczanej z własnymi piklami. 
 
Właściciele osobiście czuwają nad jakością potraw i obsługi a wszystkich gości żegnają znakomitą domowa nalewka np. mirabelkową.Restauracja posiada kilka pokoi gościnnych , piękny letni ogród i bogata kartę win.
 
Folwark Księżnej Anny
Anusin 95
17-300 Siemiatycze
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                          
 
 
 
 
 
 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij